AirPods 3rd generation

Kód: 1484
4 990 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

AirPods 3 se inspirují u starších AirPods i modelu Pro

U AirPods 3, jejichž předchůdci byly AirPods z roku 2016 a poté 2019, jsme se nejvýraznějších změn dočkali v designu. Viditelný je krok směrem k vyššímu modelu AirPods Pro. Zachován pochopitelně zůstal nejvýraznější prvek vzhledu sluchátek, podle kterého je bezpečně poznáte, tedy stopka. Ta je ale nyní o něco kratší. Je tak například menší riziko, že si sluchátka nechtěně vyrazíte z ucha. Nově je na ní umístěna dotyková ploška pro ovládání.

 

Apple AirPods 3
Nové AirPods 3. generace.

Sluchátka také dostala nové a o něco pohodlnější zakončení a podle vyjádření firmy by měla v uších lépe držet. Kompletně byl přepracován i reproduktor sluchátek, což dle výrobce slibuje kvalitnější zvuk. 

Apple AirPods 3
Apple AirPods 3 – nový tvar i kratší nožičky.

Snadnější párování

Apple svá sluchátka AirPods 3 osadil čipem H1, který se objevil již v předchůdci druhé generace. Nově však sluchátka nabídnou rychlejší párování. AirPods 3 stačí spárovat jen s jedním zařízením a další se připojí automaticky na základě vašeho Apple ID. Poté stačí už jen přepínat. Samotný přenos zvuku se pak děje opět pomocí technologie Bluetooth.

AirPods 3 a iPhone 13 AirPods 3 drží v uších lépe

AirPods 3 nově umí Spatial Audio

K pokroku došlo i v oblasti samotného zvuku. ANC, tedy aktivní eliminace hluku, zde bohužel není. Stejně tak transparentní mód, který do uší pouští okolní dění. Obě funkce si pro sebe vyhradila sluchátka AirPods Pro.

Apple AirPods 3
AirPods 3 se dočkaly zvukového vylepšení.

AirPods 3, stejně jako výše zmíněný model Pro nebo AirPods Max, však nově zvládají funkci prostorového zvuku Spatial Audio. Zvuk tak bude reagovat na vaše otočení hlavou vůči zdroji zvuku. Pokud si tedy přehráváte hudbu například z iPhonu, který vám leží na stole, a otočíte hlavou doleva, uslyšíte hudbu hrát z pravé strany. Rovněž přibyla i funkce Adaptive EQ, která přizpůsobí zvuk každému uživateli tak, aby se mu dostalo maximálně věrného poslechu.

AirPods 3 baterie: delší výdrž sluchátek včetně pouzdra, i za deště

O tom, že Apple konečně přidá nějakou formu ochrany proti vnějším vlivům, se spekuluje už nějakou dobu a AirPods 3. generace to potvrzují. Nabízí totiž vyšší odolnost proti vlhkosti – což přijde k duhu zejména při sportu, protože pot a déšť už nemusí znamenat problém. Drobné změny nastaly i u designu pouzdra, které je nyní téměř čtvercové.

Ještě větším posunem je však větší baterie, která sluchátkům propůjčuje výdrž 6 hodin na jedno nabití. S použitím nabíjecího pouzdra pak dosáhnou až na 30 hodin. A navíc, pouzdro nových Apple AirPods 3 se také přiřadilo k zařízením, která podporují bezdrátovou nabíječku MagSafe. Stačí je položit na tuto nabíjecí magnetickou podložku a začnou se nabíjet.

Apple AirPods 3
Výdrž AirPods 3 na baterii dosahuje až 6 hodin a s pouzdrem až pěkných 30 hodin.

Apple AirPods 3 ve srovnání

Jak vypadají Apple AirPods 3 ve srovnání se svými předchůdci? Podívejte se do tabulky níže, kde jsme porovnali některé zásadní parametry.

 

Parametr/Model Apple AirPods 3 Apple Airpods 2019 Apple AirPods 2016
Rok vydání 2021 2019 2016
Čip H1 H1 W1
Bezdrátově nabíjené pouzdro
Voděodolnost*
Výdrž 6/30 hodin 5/24 hodin 5/24 hodin
Cena** 4 990 Kč 3 490 Kč***

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: